Kontakt

Masz pytanie? Napisz na e-mail lub Facebook,
odpowiadamy na każde zapytanie.

Rectan Lukasz Krzysztof Nowakiewicz
14 Pottle Close, Oxford, OX2 9SN
Wielka Brytania

Lub wypełnij formularz

Po wypełniniu formularza sprawdź czy wiadomość nie trafiła do SPAMU.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania.

Czy jest dostępna wersja edukacyjna dla studentów do pobrania?

Na chwilę nie udostępniamy wersji dla użytkownika, gdyż trwają prace nad zabezpieczeniem kodu oprogramowania oraz ukończeniem interfejsu graficznego. Docelowo chcemy umieścić program w chmurze obliczeniowej, tak był dostępny na każdym urządzeniu. Przedsięwzięcie to jednak wiąże się ze sporą inwestycją w infrastrukturę. Zgłaszając się ze swoim zadaniem wspierasz jego rozwój. Jeżeli jesteś zainteresowany rozwiązaniem swojego zadania lub cząstkowymi obliczeniami możesz zakupić wydruk obliczeń z programu w zakładce “Sklep”.  

Czy wydruk wygenerowany w programie zawiera wszystkie obliczenia?​

Wydruk ma charakter uniwersalny, staraliśmy się zawrzeć wszystkie niezbędne obliczenia krok po kroku. Jednak zdarza się czasem, iż niektóre uczelnie mają dodatkowe wymagania i inne algorytmy obliczeń (przeważnie kolejność obliczeń). Jeżeli posiadasz lepszą wersję algorytmu obliczeń możesz nam ją przesłać, być może wykorzystamy część lub całość w przyszłości w naszych wydrukach. Przed zakupem projektu zalecamy zapoznanie się z zakładką “Pobierz” gdzie możesz zobaczyć przykładowe wydruki wygenerowane w programie.

Czy projekty zawierają prawidłowe obliczenia? Jaką mam pewność, że obliczenia są poprawne?

Wszystkie programy mają wbudowanę walidację obliczeń, nazywamy to funkcją “Compare”. Funkcja ta m.in. porównuje wyniki wykresów za pomocą innych metod obliczeniowych. Korzystamy zarówno z metod klasycznych jak i MES. Dzięki temu uzyskujesz 100% pewność, że zadanie zostało policzone poprawnie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą. Kupując projekt otrzymujesz pełny support do danego zadania. Pytania możesz zadawać na e-mail lub na facebooku. Stworzyliśmy też zakładkę “Kącik wiedzy”, która pomaga zrozumieć podstawowe zagadnienia z mechaniki ogólnej, wytrzymałości materiałów i mechaniki budowli.

​Nie widzę w waszej ofercie obliczeń, które potrzebuje, czy oznacza, że w ogóle tego nie liczycie?

Program ma bardzo dużo możliwości, wiele rozpoczętych wątków, jednak nie mamy ukończonych wydruków do wszystkich obliczeń, których dokonuje. Zachęcam jednak do zadawania pytań na e-mail lub na facebooku, gdyż może aktualnie pracujemy nad ukończeniem obliczeń w formie wydruku krok po kroku dla twojego zagadnienia. Możesz także zapisać się na nasz Newsletter, w którym to będziemy informować o nowościach w programie oraz o postępach prac nad jego wydaniem. Większość zapowiedzi postaramy się  także umieścić w opisie projektu w zakładce “Sklep”.

Jak szybko jesteście w stanie wykonać projekt?

Wszystko zależy od stopnia skomplikowania zadania. Generujemy obliczenia wg kolejności zgłoszeń. W większości przypadków zlecenie jest realizowane tego samego dnia. Jeżeli zadanie jest trudniejsze należy się zgłosić z nim wcześniej. Może pojawić sie taka sytuacja, że wymagane są jakieś dodatkowe obliczenia, wtedy programista musi dopisać algorytm.

Czy mogę uzyskać zniżki jak kupuję więcej projektów (projekty dla grupy)?

Istnieje możliwość uzyskania zniżek. Można nawet otrzymać projekt za 0 zł – w zamian za materiały z rozwiązaniami zadań z danej uczelni. W przypadku zamówienia grupowego przed zamówieniem należy się zgłosić na email lub wysłać wiadomość na facebooku by uzyskać więcej informacji.

Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi nowych projektów i funkcji w programie.

Wraz z newsletterem otrzymasz darmowy poradnik, który przyda Ci się na pierwszym roku studiów inżynierskich. Zawiera on objaśnienia teoretyczne a także przykłady zadań z mechaniki ogólnej.

Zapisz się na Newsletter i pobierz darmowy e-book "Mechanika w pigułce".

* pola wymagane
Zgody

Administratorem Twoich danych osobowych (imię, adres e-mail) będzie Usługodawca, czyli Rectan Łukasz Krzysztof Nowakiewicz, 14 Pottle Close, Oxford, OX2 9SN, Wielka Brytania. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Masz prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w Polityce Prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

Close Menu
×