Bądź na bieżąco z informacjami o nowych obliczeniach i projektach w programie.

Wraz z newsletterem otrzymasz darmowy poradnik, który przyda Ci się na pierwszym roku studiów inżynierskich. Zawiera on objaśnienia teoretyczne a także przykłady zadań z mechaniki ogólnej.

* pola wymagane
Zgody

Administratorem Twoich danych osobowych (imię, adres e-mail) będzie Usługodawca, czyli Rectan Łukasz Krzysztof Nowakiewicz, 14 Pottle Close, Oxford, OX2 9SN, Wielka Brytania. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Masz prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w Polityce Prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

CO ZAWIERA PORADNIK?

Belki i ramy

W pierwszym dziale zebrano materiały, które pozwolą lepiej zrozumieć podstawowe zagadnienia związane z rozwiązywaniem układów statycznie wyznaczalnych.

Kratownice

Druga część zawiera materiały, które wyjaśniają podstawowe zagadnienia związane z rozwiązywaniem kratownic statycznie wyznaczalnych.

Charakterystyki geometryczne

W części tej zebrano materiały, które pozwolą lepiej zrozumieć podstawowe zagadnienia związane z charakterystykami geometrycznymi figur płaskich

Przykłady krok po kroku

W poradniku zebrano także przykłady krok po kroku takich zadań jak: belka, rama i kratownica statycznie wyznaczalna  oraz momenty bezwładności.

RECTAN

Kim jesteśmy?

Nasz zespół zajmuję się tworzeniem prostych i intuicyjnych aplikacji CAD
do obliczeń technicznych dla studentów i inżynierów.

Zapraszamy do wspierania naszego przedsięwzięcia poprzez zamawienie obliczeń swojego zadania w Sklepie.

Close Menu
×